Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz ekrisztian #98195 üzenetére

    amit nekem sikerült venni fenn volt a tulajnál is, a dunánál +1m ft volt ugyanaz (((( : és az a vicc, h keresik őket, ez is fenn volt v 10 helyen, de senkinek nem jutott eszébe felhívni a legolcsóbbat, pedig egyértelmű volt h ua. és nyilván a tulaj hirdetése...butákok az emberek nagyon...sajnos(?)
    de a legtöbb ingatlanos is, _egy db_ alaprajzot nem láttam ami stimmelt volna ( :
    azt hittem az egész családot vitted
    most én is gondolkozom h eladom, ha már lassan készen leszek vele más járjon jól ( : - én meg keressek egy zsák pénzt :d -, kíváncsiságból felhívtam egy ingatlanost, tiszteletdíjat emlegetett, teljesen le vagyok maradva, ezek komoly jogi tanulmányokat folytattak csak én nem tudok róla ((( : de ha eladom én fogom, ahogy néztem bármelyik marketingje meg alaprajz összehozási készsége enyém alatt van, akkor is ha 5% "tiszteletdíjat" kérnek
    az a vicc, h 1-2-3 héttel később már nem tudtam volna venni csak olyat ami putris helyen van, igaz erre ingem-gatyám rámegy lassan :d de sok modernnél frankóbb lett
    egyik imerős mesélte, vmelyik új építésűnél gipszkarton válaszfalak vannak a lakáson belül, de minden hangot átengednek - vékonyak is meg v "kifelejtették" a gyapotot v a leghitványabbat rakták bele -, de sok pár éveset is látok aminél már vmilyen külső burkolat reped, hullik, penészes kívül a fal mert nem jól tették fel a szigetelést, vicces az építőipar
    tényleg, ha már eladtad, mennyi adó van utána?azt tudom ha veszek másikat akkor nincs(?), kérdeztem már ügyvédeket is, de nem volt azonos az álláspont ( : az eredeti vételár feletti részből mennyit kell adózni, az érdekelne - nyilván lejön még esetemben amit felújításra költöttem és természetesen számlával tudok igazolni ( : -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák