Új hozzászólás Aktív témák

  • Outlander

    őstag

    válasz sza.sa #86767 üzenetére

    Ajánlottad múltkor a Lőrincziéket, le is teszteltem őket, és hát köszi, teljesen korrektek voltak.. időelött odaértem, hozzá is láttak, pikk-pakk megcsinálták, kedvesek, gyorsak voltak, kávéval is megkínáltak, a végösszeg 5200 ft volt, első-hátsó, le-fel-centir, teljesen elégedett voltam, nem tudok mibe belekötni. :K
    Az összeget nem tudom belőni, hogy most sok-e vagy kevés, én többre számítottam, mert a netes árak csak a hátsó 4-6k között mozog.

    Illetve, gumit a Kékholdtól rendeltem, első+hátsó, egy fórumon ajánlották, és hát tényleg jók az árak, viszont amit kinéztem Pirelli az mintkiderült 2015 év eleji dotos volt, igazából nem vagyok finnyás, de bepróbálkoztam kedvezménnyel, mert nálam az új gumi az nagyon max fél éves. ;] De nem álltak kötélnek, viszont mondták h van 2014 évvégi Metzeler, arra eléggé visszautasíthatatlan ajánlat jött, így inkább azt rendeltem. Telefonban kedvesek voltak, az összeg baráti volt, az jött amit vártam, rendelés utáni 3. munkanapon, velük is elégedett vagyok.

    Viszont a qrvaanyját eltűnt az alapjáratom?! Illetve van, de csak szívatóval. :U Hamarosan a motorszereléshez IS, fogok érteni. ;] :P

    Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Új hozzászólás Aktív témák