Új hozzászólás Aktív témák

  • GrandeP

    őstag

    Hoztak egy 3 napos notit, szinte sírva h sz@r és kicsúsztak a 3 napos cserével......

    Az agyon iskolázott, rendszergazdainformatikusprogramozórendszergazda, aki nagyon ért hozzá

    Megaszonta h ez egy szar, egy pixel hibás fosch.... akkor még nem értettem h mire alapozta ezt a kijelentést...

    De miután bekapcsoltam a gépet, természetesen 4 gigához a 32 bites home prémium win7, 34234234 program indul (ebből 6-8 driver kereső és tweaker, a maradék meg ilyen bing bár, meg egyéb fassszág), és télleg, sajnos a driver genius ami ugye igen csak jó és elismert program, nem találta meg vga drivert, már én is gondolkodtam h bezúzom az egész gépet, de inkább újratelepítettem meg feltettem a hiányzó 34 drivert...

    És bammeg és megy...

    Komolyan mondom ez a 2 párosítás nálam mindent vissz, hozzáértő és a hozzáértő bughalmaz fosch programjai...

    Ezt a drivergeniust is istenítik mindenhol, de én még nem láttam h bármit is megtalált volna, és rendesen feltelepítette volna.... viszont azt mindig láttam h bárki is használta volna a windows ez kékhalálozó lassú bughalmaz lesz utána...

    NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Új hozzászólás Aktív témák