Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #98690560

    törölt tag

    válasz konzumpro #127496 üzenetére

    Maximálisan egyetértek. Ez elvileg egy nyilvános fórum, kávé témában, fanatikus közösséggel, miért ne lehetne megosztani itt azt is, ha valami nem sikerül vagy negatív a tapasztalat? Nem ebből tudna kiindulni egy jó diskurzus? Megnézni az okokat, segíteni, tanácsolni, dumálni?
    Nekem fura, hogy simán mehet a "szegeden kínai cuccokat árulnak", meg a "kapucíner kávéiban drog van", vagy hogy "a fecoter víz pofátlan lehúzás", de ha beírom, hogy a pörkölő szerint sem 100%-os tesztpörkölést én cuppingban is fanyarnak, keserűnek érzem, akkor mindjárt károgó amatőr vagyok és írják a feljelentést, mert rontom a pörkölő reputációját. Párszor már leírtam, hogy le a kalappal a CM előtt, nem véletlenül vannak ott ahol, ami nyugodtan kijelenthető, hogy nemzetközi szint, ezen pedig egyáltalán semmit nem fog változtatni az én személyes véleményem, hogy az XY tesztpörkölés nálam nem működött.
    Volt, hogy nem stimmelt egy Roastopus tétel, leírtam, másnap jött Balázs és elmondta, mi az ő elképzelése a kávéval és mit javasol hogy csináljam máshogy, sikerült, boldog és elégedett vásárlójuk vagyok azóta is, egyáltalán nem csorbult a hírnevük a kommentemtől.
    Rettentő károsnak tartom, hogy ilyen módon sarkosodott a kommunkikáció, hogy ha elsőre nem tudok kávézói szintet húzni a top kommentelők kedvenc pörkölőjétől a 90+ból akkor mindjárt leamatőröznek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák