Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz sherlock82 #9453 üzenetére

    James Hoffman vs Vertuo?

    Bővebben: a vendor lock-in kifejezést keresed.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • #64905664

    törölt tag

    válasz sherlock82 #9453 üzenetére

    Szia.
    Csak a saját tapasztalat: 1 év alatt 2 db vertuó kávégép. Az első közelítve a fél évhez, egyszer csak nem főzi le a kávét. Mindenféle mahináció elkövetve, majd ugyanezt az ügyfélszolgálatosuk is levezetteti velem telón keresztül, majd elviszi egy futár. Visszaérkezése után pár nappal nem főzi le a kávét. Ismétlődő tortura. Futárok közben elmondják, hogy már a könyökükön jön ki a vertuó (a többivel együtt) nekik ez nem üzlet, állandóan kávégépekkel rohangálnak ingajáratban.
    Tehát fél év múltán kaptam egy vadi új vertuót, új jótállással és reményekkel. Közben rájöttem, hogyha akarok a kissé jobb kapszulákból is rendelni a gatyám rámegy. Nos, az új vertuó majd' félévig ismét bírta, ezután nem jön a csövön a nedű. Ismét mindent elkövet a lúzer, majd ügyfeles, ő is mindent megcsináltat velem a telón kleresztül kávé sehol. Begurultam, másnap főnöknek látszó egyénnel beszéltem és azt mondta 2 lehetőség közül választhatok: egyik, kapok egy "kiskapszulás" gépet ezt elviszik végleg. Másik, vissza kapom a teljes vételárat. Azonnal az utóbbit választottam. Soha többé kapszulásat (van 1 kiskapszulás, szépen elcsomagolva).
    Mindenféle utántöltős meg kisvállalkozók által forgalmazott kapszulákat rendelnek az emberek de inkább a hölgyek. (internet, millió találat) Aztán áradoznak róla milyen finom a kapszulás és fotót tesz ki róla: fél literes korsó, a kis kávécskával és valami fehérrel....tej?! :DD Nekem azóta fler58 elektric van nos, ez álmaim netovábbja. Strapabírósága és semmit nem kell rajta pi-piszkálni sem vízkőteleníteni stb, stb mindent megér. Amit húzok vele nekem mennyei.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák