Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz rednifegnar #385 üzenetére

    Ezt az ellenőrzést biztosan az önkormányzat csinálja? Szerintem rengeteg dologhoz nincs szakemberük, aki tuti biztosra megmondja, hogy ezt így lehet vagy nem lehet. Mondjuk én többek között illóolaj lepárlós cégben gondolkodok hosszú távon, ha összekapartam a tőkét hozzá és a növények és a terület is meglesznek. Úgy rémlik etus-ból, hogy engedélyhez és bejelentéshez kötött tevékenység, és gondolom kell hozzá valamilyen vegyész karos diploma (remélhetőleg a biomérnökivel ez a része rendben lesz), de mivel lent van a rendszer hetek óta, lövésem sincs, hogy mi igaz rá. [link] Az mondjuk érdekes ebben az egészben, hogy fogalmam sincs kitől és hogyan kellene engedélyt kérni és kihez kell bejelenteni, mert sehol nem írják. Ami biztos, hogy erősen tűzveszélyes tevékenység és nem lehet csak úgy ad-hoc nekiállni tervek, munkavédelem, tűzvédelem, stb. nélkül. Milyen törvények foglalkoznak ezekkel a kérdésekkel, hogy hova kell bejelenteni, ki és hogyan fog ellenőrizni indulás előtt és menet közben, stb?

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák