Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz KAMELOT #11335 üzenetére

    Nem értek egyet. Tőlünk is elvárják az azonnali indulást, ha olyan a meló, de ez egyáltalán nincs rendben. Akkor sem, ha odáig csak utas vagyok. Bevállalom, mert "csak" a lerakóig, vagy a határig kell elmenni, ami max. 4 óra és utána pihi. De, kiérkezés után egy teljes műszakot nem vállalnék be.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • fesii

    aktív tag

    válasz KAMELOT #11335 üzenetére

    Főnöki szempontból te nagyon jó munkaerő vagy az biztos. :) Nagyon durván fogalmazok de Csernobilban is megkellett csinálni a tesztet aznap este mindenáron.
    Kivételes egyedi eseteket megértek de hogy nálatok ez a rendszer... Én elhiszem hogy hígult a szakma de a kommunizmusbôl még itt levő sofőröknek is bőven lehet köszönni ezt a mostani helyzetet. Mer meg kell csinálni. Dehogy kell!!! ezt lenne már jó felfogni az öregeknek. Egyszer kértek meg rá hogy induljak már el hajnalba hétfőn elindultam 10 órakor egyébként korán akartam menni.... Mi történt? Leraktam kedd reggel. Ennyi történt. Élni és élni hagyni fajta munkát vagyok hajlandó csinálni. Menjen jól a cégnek mert az nekem is jó de azért nem döglök bele a munkába hogy év végén ne 50 hanem 70 milliós nyereség legyen.
    90-el megyek én is. Igen néha én is gyorsan felrakodok hogy elérjek még egy lerakót. Itt nem ezekről a dolgokról van szó. Hanem arról hogy 1000-1500km-t simán benn hagyok a lábamban minden hónapban mert az pontosan annyival több amivel már a mindennapok stresszesebbbek lesznek, és fáradtabb leszek. Én mondjuk kapnék 80-100-al többet a Goré meg egy hónapba kaszál 6milla helyett 9-et?
    Imádom amikor akár kereshetsz 800-at hirdetéseket. Engem az érdekel 10e kilométerre mennyit fizet. Nem az hogy ha megdoglok egész hónapban akkor kiszúrja a szememet 800-al.
    A számokba ne vesszünk el kérem köszi . :R

Új hozzászólás Aktív témák