Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Qtya123 #20746 üzenetére

    12 centis, valszeg rosszindulatú.
    Hát, nem tudom.
    Kiderül.
    Kedden CT, de az tuti, hogy a vese kijön.
    Kérdés, mi lesz utána.

    Gondoltam, hogy ez sem lesz egy túl jó év, de azért ez már viccnek szerintem durva.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Qtya123 #20777 üzenetére

    Nem iszom, nem bagozom, nem eszem zsirosat, húst 8 hónapos korom óta nem szeretem, 184/86kg vagyok, nem sózom a kajáim, kesztyűben dolgozom szóval nagyon olaj/petrolkemikália sem ér, vigyázok magamra, gyógyszert is talán háromszor ettem életemben, sima algopirin fájdalomcsillapítót sem szedtem szerintem sose, táppénzen sem voltam soha, beteg talán ötször, egy tüdőgyulladás, egy gyerekkori fulladás, meg kétszer influenza, és egy komolyabb vírusos hasmenés.
    Évek óta leváltottám a napraforgó olajat is olivára amikor megtudtam, hogy mi történik a magokkal betakarítás előtt, azóta olajban sült cuccokat is ritkán eszem. Gyümölcslevet szoktam inni higítva vízzel, meg teát, csapvizet, tejet.
    Gyümölcsöket, zöldségeket, tésztákat, rizst, tojást, meg szalámikat szoktam enni, meg sok tejterméket, de pl jégkrémet sem, csak fagyit olyan helyen ahol tudom miből csinálja a nő 40 éve.
    Ember ennél egészségesebben nem nagyon tud táplálkozni, mint ahogy én.

    Erre nesze :W
    Jó, oké, pár éve többet ülök mint szoktam, de kamionon is szoktam edzeni, meg el szoktam menni sétálni. Pont két napja dobta be faszbuk az egy éves emléket, Irun után az őrzöttben megálltam hétvégén, 5km a part, ott mászkáltam fel-le, 5km vissza az autó. 13 összesen.
    Most meg felállni sem tudok, négykézláb megyek wcre is.
    Fasza mi?

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák