Új hozzászólás Aktív témák

  • laca500

    aktív tag

    Tudom, talán most ez egy kicsit furcsának és morbid ötletnek tűnik, de semmi kedvem az itthoni jó kis Pc-t lecserélni egy notira. Meg megmondom őszintén, hogy nem is szeretem a notikat, illetve szerintem drágák is.
    Na visszatérve az eredeti témához.
    Úgy néz ki a dolog, hogy ha minden jól megy a jövő hónaptól kamionozni fogok. A navigáció, a Tv nézés, és esetleg néha egy kis játékhoz kellene valahogy megoldani ezt a kérdést.
    Szerintetek egyáltalán megoldható? Hely, higgyétek el van rá. Megdöbbentő mekkorák ezek a kamionok belül. Szóval ez nem hiszem, hogy gond lenne.
    De viszont ami gond lehet, az a gép és az Lcd fogyasztása. Ahogy számolgattam, úgy kb. 250W-ról lenne szó. Bár ehhez teljesen analfabéta vagyok.
    Nektek mi a véleményetek? Egyáltalán megoldható ez? És ha megoldható, akkor ilyen Watt felvételénél két 12 voltos akksi hány órát bírhat ki?

    Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

Új hozzászólás Aktív témák