Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bagoly

    senior tag

    válasz Egon #2415 üzenetére

    Szia! De rég olvastalak....persze ez nem a Te hibád, már vagy egy éve nem voltam fent.
    Igen, nyílván függ a cég méretétől, tulajdonosi összetételétől, stb. hogy milyen fizetések vannak, ezért is érdeklődtem a nyilatkozóktól ezekről is, de ha valaki nem tud bruttóból nettót számolni, ott úgy gondolom reális felvetés, hogy nincs túl nagy munkatapasztalata. Persze lehet, hogy tévedek és pont lesz@rja, hogy 1.2M-nek mennyi a nettója, mert pont elég, de én nem erre gondoltam.

    Kicsit úgy érzem, hogy a válság óta az általad is említett "bérracionizálás" miatt kicsit magasra szöktek az elvárások a cégek részéről és a fizetésekben ez nem feltétlenül jelentkezik. Ezért voltam kiváncsi valós tapasztalatokkal alátámasztott, hiteles véleményekre. Én sajnos beleszaladtam egy olyan "csapdába", hogy több helyről szedem össze a betevőt és ezért nem kértem túl magas béreket az elsődleges munkáltatóimtól, mert így is "kerestem eleget". Mostanság azonban elég sokat tanulok, hogy még jobb legyek a szakmámban és ezért szeretném belőni, hogy aki egy lábon áll, az mennyit kér ezért. Eluntam, hogy a munkáltatóm profitáljon abból, hogy többet tudok, mint amit kérek, mert így nem érzem magam motiváltnak a tanulásban, mert nem látom az eredményét. Ezért próbálom meghatározni, hogy mi lehet a reális pénz a tudásomért.

    [ Szerkesztve ]

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Új hozzászólás Aktív témák