Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41635072

    törölt tag

    válasz GeeForGolf #21341 üzenetére

    Külföldi recruterekkel tényleg érdekes futásaim voltak.
    Mindig úgy kezdik hogy kismillió euró, aztán ahogy haladunk a dologban mindig jön a de...
    Nem 21 napos lenne egy hónap, nem mindig van munka, ha teljesülnek ezk a kpik (ami nem is tőlem függ) és a többi.... Bécsbe konkrétan mindig olyan fizu lett a végére ami átváltva nem nagyon lett volna több, mint a budapesti fizum :DDD

    Én egy dolgot nézek mindig: ha azt látom, hogy kevesebb, mint 3 hónapja van a HR-es az adott munkahelyén, akkor tudom, hogy csak pánikol mert gondolom hoznia kell számot, ráír mindnekire.

    Egyébként tényleg idegesítő, hogy szó szerint sosem releváns munkákkal keresnek meg. Már évek óta nem egy bizonyos területen dolgozom, világosan ott van minden linkedinen, de mégis azzal keresnek. Holott van három raklapnyi hozzám illő aktív kiírás is.

    Amit még hiányolok, hogy pénzt sosem mondanak. Most tényleg azt hiszik, hogy plusz 1-2 százasért havonta valaki majd feladja a bejáratott melóját. (nem junior szinten). Illetve én már pl lutrira nem fogok 3 körös interjúkon részt venni, hogy utána kiderüljön ott sincs sokkal több lóvé.. Persze mikor rákérdezek mindig az a válasz, hogy adjam meg a telefonszámom majd ott megbeséljük. Bocs de nem, te kerestél, mond meg mennyi a tól-ig és ha az nekem megéri akkor beszélgessünk. De addig minek.

    Ha szarul érzem magam valahol akkor úgyis magamnak keresek, és 1-2 hónapon belül az elejétől a végig elrendezem az új helyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák