Új hozzászólás Aktív témák

  • Rommel6600

    őstag

    ÁTMENTEM!!! :)) :R :Y :C :DD

    Minden jól ment, egy két bakit elkövettem a nagy idegességemben (világító- és fényjelző berendezéseknél kihagytam a féklámpát, de az oktató lesúgta szerencsére h mi maradt ki :B , na meg a fék: kézifék be volt húzva így ellenőríztem, szólt a biztos úr hogy engedjem ki, ez még nem is volt gáz, hanem mondtam a megtanult sablon szöveget (Nem esik be, a pedálút 1/3áig benyomható ott felkeményedik) erre nekiáll nekem magyarázni h a ami gépekem már nem ez a helyes arány sokkal később keményedik... Na nekem mint vizsgázónak ez pont hiányzott), Aztán a rettentő bonyolult elakadásjelző 3szöget is fel tudtam állitani, kötelező feladatokat megcsináltam, utánna meg egy gyönyörű Y-t. Eléggé el volt szállva magától a vizsgabiztos, nameg olyan hangerővel és artikulációval képezte a szavakat mint aki félálomban van, így többször meg kellett kérdeznem mit is mondott, mert nem lehetett érteni...
    Végén közölte h azh elindulást is jelezni kell index-el a kresz-szerint nem csak a megállást, nameg h szerinte ez az ülésbeállitás nem megfelelő a számomra, mert a felsőtesttemmel nem tudom biztonságosan irányítani a gépjárművet...
    Vizsga után már mentünk is át Hódmezővásárhelyre ( 30km), h legyen egy kis 2 óra országúti vezetés is. Na itt kaptam pár nyakast, (3asban 60-ig húzattam a gépet, aztán egyből 5.be kapcsolások...) de öröm volt végre nem 50el csoszogni a 70-80-al haladó forgalomhoz képest, és 30 méterenként zebránál megállni.
    Most h meglett a vizsga, be lehetett irni az időközben városban levezetett órákat, így kiderült 19órám van már meg a kötelező 31ből :D

Új hozzászólás Aktív témák