Új hozzászólás Aktív témák

  • caprine

    aktív tag

    válasz Outlander #12340 üzenetére

    Az én időmben a rutin nem volt külön vizsga. Az én oktatásom úgy zajlott, hogy az oktató a rutin pályán elmagyarázta mi merre, vagy kettőt meg is csináltam, utána azt mondta, látom megy ez neked, 1 óra múlva jövök azzal kiszállt és elment kávézni, én meg egyedül ott gyakoroltam ami csak tetszett. :D Ettől függetlenül meghuztak a gyakorlaton, na nem a rutinnál, hanem a forgalomban, amikor a sárga lámpánál nem tudtam meg tudok-e állni vagy sem, picit fékeztem majd átmentem. A vizsgáztatónak igaza volt vagy megáll vagy átmegy, ennyi, gazából ez csak szimpla rutintalanság. Mentségemre legyen mondva a skoda amivel mentem leslusszolt (nem ment benne 1-2 henger), akkor még 60 volt lakott területen és hát a fék se az igazi ezeken a 30 éves technikákon, + utolag derült ki, hogy a kötelező 21 órás minimumot se vezettem le, szóval a rutintalanság ennek is köszönhető, csalt az oktató ezzel is, erre figyeljetek!

    Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Új hozzászólás Aktív témák