Új hozzászólás Aktív témák

  • Snooker

    senior tag

    válasz tatabánya #11432 üzenetére

    Értem. Én elég jól kijöttem az oktatómmal. Nem sokkal volt idősebb nálam, 24 v 25 éves lehett, (én 17 évesen raktam le a jogsit). Egyébként tényleg rengeteg pénzt bele öltél, de hidd el, van aki többet. Szerintem pihentesd a dolgot egy kicsit. Nem tudom hol vezethetnél újra, mert ha kikapod megint ezt a biztost szerintem garantál a bukásod. A papírokat legalább megvártad?

    nálunk úgy volt, hogy én mondtam meg mikor akarok menni vizsgára. tehát mondtam neki, hogy jelentsen be vizsgára, megkaptam az időpontot, utána a maradék órákat elosztva vezettem le. kb 4 órát vezettem egy héten, de votl oylan is mikor egyet. egyébként nagyon rendes volt, mert vizsga előtt is vezettünk, illetve képzeld el,... a város ahol vezettem kb 30 km-re volt a lakhelyemtől, és az oktató felvitt, én vezettem, hazahozott. 1 tanórának volt számítva. ami 1 óra volt az 50 perc helyet. ami 20 óránál már 200 perc plusz, illetve ha elbeszélte az időt, vagy bement egy helyre, volt rá példa, hogy annyival többet vezettem. Szerencsés voltam, jó embert fogtam ki!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák