Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv mindenki!

    Volt már valakinek közületek átverős ügye a Jófogáson? Úgy hiszem belefutottam egybe, nem voltam elég körültekintő, tanuljatok belőle ti is!

    2022. augusztus 9-én vettem fel a kapcsolatot egy taggal, hirdetett egy JBL Charge 5-ös BT hangszórót, elmondása alapján 1 éves, kihasználatlanság miatt adja el. Se telefonszám, se e-mail nem volt megadva, viszont a jófogásos üzenetekre reagált, kommunikatív volt, helyesírással sem volt gond, a kérdéseimre válaszolt, a terméket is kb reális áron hirdette - újonnan 60 ezer forint, 27 ezret kért érte 1 évesen. Adott egy számlaszámot, el is utaltam neki az összeget. Másnap kérdeztem, feladta-e, akkor még válaszolt, hogy nem volt ideje, kicsit beszélgettünk a termékről, azóta semmi, az üzenetekre nem reagál. A terméket törölte, és a korábban hirdetett 4 terméke sincs már fent.
    Ami árulkodó, hogy friss regisztrált, augusztus 9-en készült a fiók, akkor tette fel ezt a 4 terméket (2 db JBL BT hangszórót, 1 db telefont és 1 db akksis fúrót).

    Csődbe nem megyek miatta, pár napot még várok, hátha csak valami félreértés, de jövő héten egy rendőrségi feljelentést már megeresztek, mert ha valóban csaló, és több embert átvágott, úgy már van esély a megtalálására. 2 biztos pont van, a neve és a számlaszám, sajnos több infóm nincs a tagról.

    Került már valaki hasonló szituba? Tudtok adni pár hasznos tanácsot?
    Légyszi ne jöjjön nekem senki azzal, hogy ő csak utánvéttel vesz meg bármint, mert egy üres dobozt is fel tud adni, ha át akar verni...

    [ Szerkesztve ]

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák