Új hozzászólás Aktív témák

  • betyarr

    veterán

    válasz betyarr #796 üzenetére

    kiakasztó...ma hajnalig tesztelgettem a logmeonce és a proton pass párost,végül az utóbbinál döntöttem,mert a logmeonce "megjavult" és már nem a figyelmeztetést küldi,hogy tegyem fehérlistára az adguardban,henem tolja a reklámot.nem is akármekkorát!a monitor jobb oldalán egy akkora sávot dob fel,hogy majd leesek a székről.szóval maradtam a proton passnál.nade!használat közben derülnek ki hibák.böngésző bővítmény: elég hektikus a munkamenet zárolás.időnként zárol a kiválasztott időt követően,időnként meg nem.szerintem bugos.sokszor,ha kilépek teljesen és visszalépek,akkor elfelejti,hogy volt beállítva pin.ha egy oldalon van többszörös reg (pl. gmail) akkor csak egy acc-ot dob fel plusz az aliast,jelszónál már az összeset.ez is bugos.van olyan oldal,ahol nem képes érzékelni a belépési felületet.
    mobil app: itt tökéletes a zárolás,mindig lezár a megadott idő után.azonban egyes oldalaknál csak a jelszó mezőt hajlandó kitölteni,a felhasználó nevet nem.

    szóval,még mindig keresem a legmegfelelőbb megoldást.de lehet nem fogok találni :O

Új hozzászólás Aktív témák