Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Parci #8452 üzenetére

    OK, nem is kell a közvéleményre rákérdezni, de nem is ezen volt a hangsúly. :P Hanem inkább az érdekelt, hogy a kedvenc témák közti új hsz.-ek mutatásának kikapcsolhatóságára vonatkozóan mi az akadály. Legalábbis fejlesztői szemmel nézve nem tűnik egy túl bonyolult problémának, viszont a felhasználói elégedettséget ezzel is lehetne növelni (azokét, akik még rajtam kívül is örülnének egy ilyen újítás bevezetésének - mármint pontosabban így lenne teljes az újdonság ereje). :)

    Még egy: a piros betűnek mi az oka? >>> [link]. Most hirtelen nem vágom, ez ntomka kiegészítője miatt van-e, vagy PH!-s beépített újdonság. :D
    Szerk.: bocs, tárgytalan, szerencsére időközben sokan megírták, hogy ez a kiegészítő hatása. Azért nem vágtam, mert sokáig nem volt fent a kiegészítő, tegnap felpakoltam Chrome-ra, és hirtelen nem tudtam eldönteni, ez most szintén újdonság-e. :P

    Na jó, bocsi, de hadd tegyek fel még egy kérdést ebben a hsz.-ben: azt akkor nem tudnátok bevezetni, hogy adott felhasználóNAK címzett hsz.-re is rá lehessen keresni, ne csak arra, hogy ki írt egy adott hsz.-t?

    ===
    (#8453) stevve : én is fejlesztői fejjel gondolkodva kérdeztem rá, hogy mi az akadálya az egyedi kikapcsolhatóság bevezetésének, ami technikailag nem tűnik túl bonyolult problémának, plusz amivel sok felhasználói pampogást lehet elkerülni, de legalább elégedettebbé lehet tenni nagyjából az összes felhasználót. :) (Legalábbis nagyon kétlem, hogy bárkit zavarna az, hogy kikapcsolható az értesítés bizonyos témákra.) Azért nem mindig az a megoldás, hogy "nem baj, a felhasználó majd megszokja, és befogja". :N

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák