Új hozzászólás Aktív témák

  • tonyrulez

    őstag

    Az utóbbi időben sokat használtam a fórum keresőt, főleg olyan kérdésekre kerestem ami engem is foglalkoztatott, és ha azt már megválaszolták, akkor nem fogom mégegyszer megkérdezni. Ez eddig okés is, rákeresek egy hardverre/programra/bármire, és látok egy hozzászólást hogy hoppá, neki is ez a problémája, akkor nézzük a választ rá. Csakhogy az nem úgy van ám, mert a válaszban az esetek 90%-ában nem szerepel a kulcsszó amire kerestem, úgyhogy a válasz nincs ám a listában. 2 opcióm van:
    1) megnézem a hozzászólás számát, majd kikeresem a listából azt a 100-as csoportot amiben benne van, majd letekerek oda, majd keresem a válaszokat.
    2) rányomok a hozzászólás számára, majd a listából kiválasztom az alattalévőt, és ismét kereshetem a válaszokat rá
    És hát ez eléggé kínkeserves. Szerintem keresésnél a hozzászólás fejlécébe lehetne tenni olyan linket, ami kihozza a hozzászólás utáni x db hozzászólást, vagy esetleg csak magukat a válaszokat listázza. Vagy ez csak az én first world problem-em? :D

    4 8 15 16 23 42

Új hozzászólás Aktív témák