Új hozzászólás Aktív témák

  • x123456

    aktív tag

    válasz shev7 #1838 üzenetére

    Végülis igazad van, kissé pongyolán fogalmaztam, ez csak példányosítás után lesz objektum.
    Az nem tiszta teljes mértékben, hogy a JS tutorialban felsorolnak JS, Browser és HTML DOM objektumokat. Ez egyik kategóriában sem kerül említésre. Végeredményben jogosan, mivel a többi már létező objektum, ez meg csak egy osztály. De akkor mi ez, hová való? Valamiért a JS tutorial sem említi, csak a tőle gyakorlatilag független AJAX leírás. (legalábbis nem emlékszem, hogy találkoztam volna vele)

    Van-e pl. más olyan beépített osztály, amit nekem kell példányosítani, ha használni akarom?
    Van-e az így létrehozott objektumon kívül más olyan JS objektum, ami a manapság használatos böngészőkben futó JS-ből elérhető, de nem fér bele a JS, Browser, HTML DOM objektumok listájába?

    Egyáltalán: eddigi olvasmányaim alapján azt sem értem, miért jó, hogy ebből külön példányt kell létrehozni, míg a többi osztályok helyett már kész objektumokat kapunk.

    ---
    Próbálom feltérképezni, hogy kb. miből áll a javascript környezete, ezért érdekel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák