Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz Slownz #398 üzenetére

    Az előbb hülyeséget mondtam...mert találtam az ÁSZF-ben egy ilyet:

    "3/15. A tranzakció lezárását követően az eladó és a vevő között szerződés jön létre. A szerződésben foglaltakat mind a vevő, mind az eladó köteles teljesíteni és betartani, vagyis az eladó köteles a felkínált terméket/szolgáltatást a kialakult leütési áron a vevőnek értékesíteni, a vevő pedig, az eladó szerződésszerű teljesítése esetén köteles a terméket/szolgáltatást ezen a leütési áron megvenni és átvenni/igénybe venni. Amennyiben a vevő a terméket nem veszi át, a szolgáltatást nem veszi igénybe és ezt az eladó a Vatera ügyfélszolgálatán jelzi, a Vatera jogosult a vevő felhasználói hozzáférését részlegesen, vagy teljes egészében korlátozni, felfüggeszteni, addig, ameddig a tranzakciót (pl. az adásvételt) az eladó sikeresnek, vagy teljesítettnek nem igazolja vissza. Amennyiben az eladó, a vevő teljesítése ellenére a terméket/szolgáltatást nem adja át/nem nyújtja a vevő részére, és ezt a vevő a Vatera ügyfélszolgálatán jelzi, a Vatera jogosult az eladó felhasználói hozzáférését részlegesen, vagy teljes egészében korlátozni, felfüggeszteni, addig, ameddig a tranzakciót (pl. az adásvételt) a vevő sikeresnek, vagy teljesítettnek nem igazolja vissza"

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Slownz #398 üzenetére

    Mondjuk ilyen eset engem is felbszna.
    Az aukciós portáloknak pont ez a lényege... Felrakhatod fix áron is, miért nem úgy csináltad? Vagy, miért nem állítottál be minimál árat, ha már annyira licitre akartad bocsájtani?

    Egyébként is, én biztosan odaadnám, mert egy szaftos negatív értékelés sok későbbi komoly vásárlót fog elriasztani. Legalábbis én negatív értékelésű eladótól nem szoktam venni soha semmit.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák