Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanya

    nagyúr

    válasz Parci #433 üzenetére

    Mindig azt képviseltem, hogy a crypto egy lufi, értelmetlen pénzcsinálás pár ügyeskedőnek.
    A twitter részvényekkel nem lehet kereskedni, nem nyílt részvénytársaság, így nem tudja senki bedönteni. A teslát már be lehet dönteni.

    Én úgy olvastam, hogy Tesla China az első igazi nagyvállalat, melynek engedték a 100%-os külföldi tulajdonlást, de lehet tévedek. Nem is találtam róla mást, csak hogy a tesláé. De igen, kínában a vegyesvállalati modell a kötelező, ahol 51%-os résszel kínai vállalatnak kell rendelkeznie. A kínai állam bármikor lenyúlhatja, mint bármely céget az adott állam, ahol van. Csak az esély erre Kínában már számottevő. De emiatt fájjon Elon feje, nem? Nincs Tesla részvényem sem, nem érdekel.
    Kínában tiltott a Twitter, nem? Censorship of Twitter - Wikipedia
    Bár biztos megoldható VPN-nel tudósítani, nem tudom, hogy megteszik-e vagy nem.Miért nyalna kínának, mikor eleve tiltott ott?
    Beírtam a twitter kergetőbe, hogy china covid, és ezt dobta ki:
    china covid - Twitter-keresés / Twitter
    Embereket locsolnak rendőrteherautóval, tüntetők, tüntetők, rendőrök masíroznak, rendőrautóba kényszerítenek embereket. Lehetne többet is, csak a kommunista kínában eleve nehéz a tűzfalat megkerülni. Ha meg a külföldi sokat posztol kínáról, gyakran megkeresik otthon :) Szabad világ. Ha én apple lennék szivárványos szabadságeszmével, én is támogatnám az elnyomó kínai kormányt, hogy jobban kezelje a helyzetet. Mégis jobb, ha tudok ott eladni telefont, mindeközben eljátszom otthon usában a woke jófiút.

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Új hozzászólás Aktív témák