Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabogomb

    újonc

    Sziasztok!

    Nagyon új vagyok a témában de régóta szemezgetek az Iqos eszközzel és ma beszereztem egy 2.4 est.
    Én ugyan csak koca dohányos vagyok de hátha legalább ezt a fajta dohányzási módot folytathatom egészségesebben is. Dohányoztam úgy 15 évig aztán abbahagytam – igazán soha nem kötődtem hozzá – de néha jól esett elszívni egy - két cigit mostanában de már vagy 14 éve nem gyújtottam rá előtte.. Próbáltam az e-cigiket is de rendszeresen torokgyulladást kaptam tőlük. Elég alapos vagyok kikísérleteztem abban is mindent a VG –PG arányokkal, melegebb hidegebb gőzökkel de mindig valamilyen betegség lett a vége (még nikotin mentessel is) így abbahagytam.. Az e cigikben is a füstölés volt a lényeg.. lehet csak én vagyok így vele de én a cigizésben mindig azt szerettem ha jó kövér füstöt lehetett fújni- szívni.. Viszont amit észrevettem az az volt , hogy nem is a dohánnyal voltak problémáim hanem a papírral amiben a dohány volt.. Simán beleszívtam egy szivarkába, slukkolgattam és mégsem volt olyan mintha egy papírban lévő cigit szívtam volna.. érdekesen ott mindig fejbecsapott valami egy kis szédelgéssel kísérve.. Már túl vagyok két HEETS en és itt sem tapasztaltam azt a kellemetlen érzést mint a ciginél.. Viszont az éreztem hogy a nikotin sok ami benne van. Engem a kukorica íz nem zavar – lehet csak a metholos töltet miatt ami elveszi – viszont elég erős a nikotin.
    Tudom, hogy egyénenként változik de nincs ebből valami gyengébb? Úgy olvastam minden HEETS ugyan annyi nikotint tartalmaz szálanként. Igaz ez?
    Mivel nem érzem, a kellemetlen mellékhatást ezért félő könnyen rá lehet kapni.. :)
    Egyenlőre elég pozitív a cuccról a véleményem, tényleg jobban hozza a dohányzás illúzióját mint bármelyik e-cigi..

    [ Szerkesztve ]

  • gabogomb

    újonc

    Sziasztok!
    Buék mindenkinek!
    Kérlek segítsetek az alábbi problémámban!

    Van egy teljesen új 2.4 + IQOS eszközöm. Minden alkalommaI mikor elszívok egy Heets töltetet az első acetát szürő meg van olvadva! Minden alkalommal! Csatoltam pár képet. Ez valamilyen konstrukciós hiba?
    Mindent azútmutatás szerint helyesen csinálok mégis mindig olvadt a műanyag szűrő!
    Szeretem az IQOS-t de ez igy nagyon nem egészséges!
    Ti találkoztatok ilyennel?
    Köszönöm!

  • gabogomb

    újonc

    válasz domerator #527 üzenetére

    Szia!

    Bocsánat a kép lemaradt....

    Nekem nagyon sok a nikotin ezekben a heets ekben...
    4 et szívtam el tegnap de estére olyan fejfájásom lett ami még ma is tart.. igat én csak koca bagós vagyok..
    Nincs ebből gyengébb?


    Köszönöm!

  • gabogomb

    újonc

    válasz SztiviVander #529 üzenetére

    Szia!

    Köszi a választ!
    Próbáltam az e cigit.. Bármit is próbáltam mindíg az jött ki, hogy igazából sem a pg t sem a vg t nem bírom.
    Állandó torokgyulladás ha hidegebb párát próbáltam, ha több Vg vel vagy csak azzal vagy bármilyen keverékkel.. a nikotin mentestől ugyan úgy szarul voltam... ráadásul a nikotin mentessel egyáltalán nincs az a cigi érzés.. Biztos érted mire gondolok.. mikor szív az ember egy nagy kövér slukkot amit érez is.. ( nem csak meleg levegőt) Amikor rendszeresen dohányoztam akkor is inkább az a rituálé volt a jó benne..
    Ezért örültem meg ennek az iqos nak.. de ez meg olyan erős, hogy kb az első slukk után már abba kellene hagyni... ezt viszont még folytatni sem lehet mint az e-cigit... ahhoz elég drága a heets hogy két slukkonként eldobáljam.. :)

  • gabogomb

    újonc

    válasz SztiviVander #531 üzenetére

    Szia!.

    Igen lehet hogy le kell tennem ezt is. Még van a teszt időből kb 9 nap addig próbálkozom ha marad ez az erős fej fájás akkor visszaadom...
    Az e cigivel meg az volt a bajom még hogy finom volt és ez miatt mindig ott lógott a számban ha kellett ha nem ... :)
    Köszi a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák