Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3lm0

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne hogy pár napja a hevítőm csak akkor tölt ha a tok ajtaja nyitva van.(Iqos Iluma)
    Abban a pillanatban ha becsukom, leáll a töltés. Kollégám szintén ilyen eszközt használ és állítása szerint neki is pár napja ezt csinálja.
    Csinálja ezt esetleg másnál is? Vagy esetleg tud erre valaki ötletet adni, mit lehetne megpróbálni?
    Talán vasárnap, vagy hétfőn volt egy firmware frissítés, de a probléma már előtte jelentkezett és sajnos a frissítés nem oldotta meg.

    "Unalmas egyedül a nyeregben mióta megdöglött a ló"

  • 3lm0

    csendes tag

    válasz zeon.hu #3933 üzenetére

    Természetesen a tisztítással kezdtem (sűrített levegő, majd tiszta alkoholos tisztítópálca), bár már akkor sem reméltem ettől eredményt, hiszen nyitott ajtóval tölt, tehát az érintkezés jó. De mikor becsukom az ajtaját, azonnal eltűnik a hevítő töltöttségét jelző LED jelzése. Ha kinyitom, megkezdődik a töltés. Kikapcsoláskor jelzi a hevítőt, majd bekapcsoláskor már csak a tok töltöttségét mutatja.
    Számítógépre dugva látja a hevítőt, tehát nem kontakthiba. Ráadásul (bár véletlenek előfordulnak) két készülék szinte napra pontosan produkálja ugyanazt a hibát.
    Valószínűleg ügyfélszolgálat lesz a vége, de pár napot még várok, egyrészt mert kíváncsi vagyok hátha több felhasználónál is jelentkezik a jelenség, illetve hátha kiadnak egy frissítést ami javítja.

    "Unalmas egyedül a nyeregben mióta megdöglött a ló"

Új hozzászólás Aktív témák