Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speedbump

    tag

    válasz ZsoZso1992 #46 üzenetére

    Nehany gondolat:

    Ha van ipod touch-od, akkor a jailbreak a minimum. Ez a SW tori fel az oprendszert es teszi alkalmassa arra, hogy mas programokat telepits fel ra. Az enyem 1 oraval a kibontas utan fel volt torve.

    (innentol fogva ugy veszem, hogy ez megtortent, illetve azt, hogy micsoda pofas keszulek nem reszletezem)

    Email kliens van en gyakran hasznalom.
    Google talk megy a wwwl.meebo.com-on.
    Van egy rakat unalomuzo jatek, sot meg egy-ket teljesen jo is.
    VoIP alkalmaz teljesen biztos hogy lesz, mivel mar van. http:\\touchmods.net
    Flash, JAVA tamogatas egyenlore nincs, de szerintem zaros hataridon belul lesz.
    A kijelzojet semmivel sem talaltam gyengebbnek mint az iPhone-et.
    A WiFi nem tul eros, de meg belefer. A kapcsolodas gyors, a safari nagyon jol hasznalhato.
    Az hogy nincs note-s rajta mar megoldodott a toressel.
    A calendar szerkesztheto.
    Nem tudom mennyi az ara Mo-n ebben a pillanatban de az enyemet $330-ert vettem (16GB)... Sajnos ez a K.europai valosag:(
    Az MP4 kodolashoz a WinAVI-t ajanlom, nekem bejott. Gyors. Feliratokat is kepes felrakni!

    A magam reszerol eddig nem talalkoztam fagyassal. Ha valaki ilyet tapasztal javaslom, hogy iTune-sbol lojje vissza a firmware-t (az enyem 1.1.1 van, ez regebbi)

    Fogalmam sincs, hogy hogy lehet dalszovegeket kirakni. Nem tudom van-e ilyen alkalmazas.

    PDA-e az ipod touch? Szerintem mar most is az. Nem tudom egy 60e Ft-os PDA mit tud, de valoszinuleg nem sokat es raadasul kozel sem az az erzes kezelni.

    Mielott megvettem sokat tokoltem hogy mi legyen. Ez vagy egy PDA? Az dontott, hogy az Apple hivatalosan is bejelentette, hogy februarban kiadjak a software development kit-et az iPhone-hoz meg a taccshoz! Nem tudom leesik-e mindenkinek, hogy ez mit jelent! Onnantol kezdve mindenki mint az orult nekiall majd alkalmazasokat fejleszteni! En ugy tippelem, hogy lesz minden: skype szintem 100%, JAVA, Flash, egy csomo jatek, hasznos alkalmazasok. meg ami kell. (persze ez csak tipp, de fogadnek ra)

    A youtube-on rengeteg video van arrol, hogy hogy tord fel a cuccot illetve mit hogy telepits. Van egy koma aki szerenyen ipodtouchmaster neven tolti fel a videoit, eleg hasznosak.

    Ja...megvalami! Nem kell a foliat rajta tartani. A hatulja nem tul jo, az enyem mar most karcos pedig elso perctol szilikon tokban van, viszont a kijelzo az gyakorlatilag karcolhatatlan: http://youtube.com/watch?v=kzbxpSwDetk

    [ Szerkesztve ]

  • speedbump

    tag

    válasz ZsoZso1992 #70 üzenetére

    Telepitsd fel az SSH klienst az iPOD-ra, a cuteFTP-t a PC-re. A youtube-on (szokas szerint) step-by-step leiras van rola!

    A ~/media folderben csinalj egy "PDF" foldert es oda dobalhatod a doksikat. Amit az installer-ben talaltam az amugy eleg gagyi;) Jobb ami be van epitve a safari-ba, de azzal meg eddig meg nem sikerult lokalis file-okat megnyitnom (mondjuk 1 percet foglalkoztam vele osszesen). Lehet, hogy valahogy meg lehet nyitni. Vagy van valami trukk, vagy telepit az ember egy http server-t es akkor a bongeszobol nyithato. Nem tudom, ulni kellene rajta meg egy darabig

    [ Szerkesztve ]

  • dzsordzsi

    csendes tag

    válasz ZsoZso1992 #803 üzenetére

    3.0-val csináld, ha nem jó, nemtudom, nekem működik

    cs 1.6 @ ponilow skill | guild wars @ lvl 20

Új hozzászólás Aktív témák