Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz Ragnar95 #85042 üzenetére

    Nézd, először is én ezt sehol sem írtam, hogy a telefon csak telefonálásra, vagy egyéb olyan dolgokra kell használni, amelyekre egy "buta telefon" is képes.
    Így könnyű érvelni, hogy kitalálsz dolgokat és azt ráhúzod a másikra.

    Én a mobilt arra használom, amire való kijelentésem alatt én azt értettem, amit maga a szó is jelent eredetileg: [link]

    .4,7" még tökéletesen használható 1 kézzel is, mivel fogásváltással el lehet érni a másik sarkát is, 5,5" már valóban kompromisszumokkal jár.

    Bullshit. Nekem a 4.7" sem tökéletes, másnak a 6" is tökéletes egy kézzel kezelhető eszköz.

    Csak engem az zavar és azért írtam úgy ahogy, ami miatt mindenki nekem ugrott, hogy ez a növekedés b*szottúl nem fog megállni. Nexus 5->5", Nexus 6->6" Nexus 7->Ja az már van, de annó még tablet volt. Teccik érteni? Tehát mindenre rá lehet fogni, hogy kényelmes, a 8"-os telefonra is. Egyik nap valaki valami 7-8"-os Samsung tablettel telefonált és nem, nem headsettel, hanem odaemelte a füléhez.

    Utolsóként ezt a videót linkelném 2:05-től: KATT

    Innen kezdve mindenki döntse el magában, hogy mit vesz. Hangsúlyozom, hogy engem egyáltalán nem érdekel ki mit vesz, ettől függetlenül lehet róla egy véleményem, hogy miért tartom ideálisnak a kompakt méretet. Ettől függetlenül nem ítélem el a többi embert, aki phablettel járkál, az indok egyszerű: egyszerűen nem érdekel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák