Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Blaise #72320 üzenetére

    Mikor eloszor megjelent, ez volt az első, de minden rendben volt a szememmel (retinaval). Bar szaporodnak, de a fő gond továbbra is ugyanaz az egy, mert mondhatni az van a legrosszabb helyen, tökéletesen követi a szemmozgást, es hihetetlen gyorsan növekszik, mar mar nevetséges a mérete. Ha utcán világos környezetben lenezek, majd fel, akkor felülről egy hatalmas sötét felhő zuhan be a látóterembe. :DDD Bar minden fényviszonynal látható, lakásban, sötétebb környezetben vagy olyan helyen, ahol reszletgazdag a környezet, nem zavaró, de ha messzire kell néznem, es minden világos előttem, akkor gyilkos amit látok. :U

    Jaja, fényvillanás, érdekes az elején volt egyszer, par mp-ig, azóta gyakorlatilag semmi. Körbejártam mar a temat, ugyhogy mondhatni mindent tudok, amit egy laikus tudhat erről az egészről.

    Hat egyelore erre nem lesz lehetőségem, mert ugy néz ki, maradok még picit az USA-ban. Remelem nem vakulok meg időközben. :DDD Állítólag a homalyok milyensége nagyban attól függ, milyen közel van a retinahoz, tehát simán lehet ez csak optikai csalódás, bármiféle egészségügyi probléma nélkül. Sajnos eleg elkeserítő, hogy a szemeszek nem tekintik problémának ezt a dolgot, igy 99,9%-ban az a válasz, hogy ne foglalkozz vele. A gond csak az, hogy fogalmuk sincs, mit látok, es nekem is jobb lenne, ha megtehetném hogy fogom magam es leszarom. Állítólag idővel az agy kiiktatja a homalyokat, igy nem veszi észre az ember. Namost erről csak annyit, hogy nekem közel 1,5 éve van, es fényes nappal utcán nem volt olyan perc, hogy ne lett volna az eszemben az adott floater. Persze tucatszámra találok ha keresem őket, de az az egy, ami a problémát okozza, attól egyetlen percre se szabadultam még 2013 február 12. óta.. Pedig ha valaki, en az a tipus vagyok, aki nagyon könnyen kizár bármit, ami nem erdekel. Nagyanyámnak is van, azt mondta, van hogy hónapokig eszébe se jut. Ugyhogy egy biztos, ez a homály nagyon nem olyan, mint ami az emberek többségének van. Amugy a látóterbol kiuszik, ha nem mozgatom a szemem, de igy nem lehet egy életet leélni., hogy nem mozgatom a szemem, vagy speciálisan mozgatom. Sajnos pedig ra vagyok kényszerülve. Viszont fogalmam sincs, hogy lesz-e valaha eleg erőm, hogy bevallaljam a vitrektómiat. Mert lényegében egy egészséges szemet kúrhatok el vele végérvényesen.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák