Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Blaise #65175 üzenetére

    Placebo. Nagyon sokan írták egy külföldi fórumon, hogy komolyabb stressz utan jött elő (iszonyatos stresszes időszak utan jelent meg nálam is) azóta megállíthatatlan, pont egy éve. Minden nap folyamatosan látom, utcán 10 mp nyugalmam sincs tőle, es folyamatosan növekszik. Mint egy gombolyag, egymásra tekeredő szálak jönnek létre, ezáltal egyre jobban torzítva a képet előttem.

    Eletem legnagyobb traumaja volt ez, fel évig az utcára se akartam kimenni, ennek ellenére a helyzet csak rosszabb. Kb annyi kellett, hogy fel tudjam dolgozni, hogy hoppá, ezzel együtt kell élnem.

    Egyedul a vitrektómia segíthet, az üvegtest műtéti eltávolítása, ugyhogy nem is baj, hogy folyamatosan romlik, annál könnyebb lesz meghozni a döntést, mert az állapot mar igy is tarthatatlan. Ja, es 1000 szemészből egy csinalja meg, Magyarországon pl senki. Király helyzetben vagyok, mi? :DDD

    Es aki azt hiszi, ez egy jelentéktelen gond, es csak akkor latja az ember, amikor eszébe jut, vagy mert direkt keresi, az azert gondolkozik igy, mert fogalma sincs, en mit látok. Egy nagy felhőt, ami követi a szemem irányát... Borzalmas.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák