Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz vadászcsiga #58377 üzenetére

    Most hirtelen ezt találtam, maga az EU is tanácsolja az influenza elleni védőoltás beadatását :P :DDD
    b4zsi-: pont ez az, amit nem tudok sajna, mert a magyar orvostudomány képtelen volt az elmúlt kb 4 évben kideríteni :(((
    sdforlife: splithez oda kattintasz a videóban, ahol ketté akarok osztani és cmd+b. Nagyításhoz meg ott van egy csúszka a videó/hangsávokat tartalmazó alsó téglalap jobb fölső sarkában az előnézeti ablak alatt.

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

  • nofi

    őstag

    válasz vadászcsiga #58377 üzenetére

    Az influenza oltásos mizériával én sem értek egyet, de a kötelező oltásokkal részben egyetértek. Én ezt találtam, ami az EU-ra vonatkozik.

    Röviden:
    In total 15 countries do not have any mandatory vaccinations; the remaining 14 countries have at least one mandatory vaccination included in their programme. Vaccination against polio is mandatory for all children in 12 countries; diphtheria and tetanus vaccination is mandatory in 11 countries, and hepatitis B vaccination in 10 countries. For eight of the 15 vaccines considered here, some countries have a mixed strategy of recommended and mandatory vaccinations. Usually this means that the vaccination is recommended for the whole population, but that it is mandatory for some risk groups.

    Mellesleg éppen a szokásos évi mandulagyulladásommal fekszem itthon. A mandulák kivétele is már-már ilyen hitvallássá fajult, persze mióta ilyen lézeres meg 1 napos rutinműtétekért elvállaják egyes sebészek (horror áron), ott már picit bűzlik a dolog. Mindenesetre vicces, hogy 1-2 éve különösen odafigyelek a változatos és lehetőleg egészséges étkezésemre, napi szinten mozgok, hetente szaunázok, stb. ennek ellenére ez minden január-február környékén ágynak dönt egy hétre. Erre bezzeg nincs oltás. :N

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: nozsolt

Új hozzászólás Aktív témák