Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korpicschess

    veterán

    válasz David75 #4252 üzenetére

    Még semmi. K800i van. Talán sikerül, majd venni egy HD2-őt, de ez nagyon-nagyon képlékeny. Akkor azon WP7 + android. Kedvet kaptam kipróbálni, persze a droidot sem hanyagolnám.
    Cikket írok a telefonvásárlással kapcsolatban, de már hónapok óta nem jön össze. :((( :B

    Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz David75 #4252 üzenetére

    Jaja, énis buta módon csak a tesztek és specifikációk alapján vettem anno 90k(!)-ért, ráment a 2-3 év alatt összespórolt pénzem :((( Az első fél évben jó is volt,de aztán egyre több bug jött elő, frissíteni se tudtam, mert nem gyári független volt és már nem is igazán érdekelt.
    Csak abban az időben még nem voltam annyira megfontolt + még nem próbáltam iPhone-t és látatlanban nagyban ellene voltam :DDD
    Aztán amikor 1 éves volt a teló, haverom iPod Touchát 1 hétig használtam és nagyon bejött az oprendszer + engem az fogott meg, hogy végre van rá csomó minőségi alkalmazás, amit a legjobban hiányoltam az Arenáról :K
    Amúgy valóban 312Mhz-es proci dolgozik az Arenaban? Mert nemigazán találtam róla infót, csak egy logout cikkben, amit úgy tűnt számomra, hogy egy eléggé hozzáértő ember írt. Mert ha tényleg olyan lassú a procija, akkor ahhoz képest elég szép a sebessége.
    Amúgy ha arra egy androidot ráraknának, akkor elég király teló lenne, főleg a maga idejében nagyon durván ott volt hardverileg, 5Mp-es kamera, ami valljuk be elég jó képeket készít (bár a vaku csak led és abból is a gagyibb verzió), 3 colon 480x800 pixel, ami elég jó pixelsűrűséget eredményez, fm-rádió + fm-transzmitter... Csak sajna a szoftver elég bugos lett, pedig voltak benne nagy ötletek, például a telefonkönyvben a nevek mellett a kép mutatása jó ötlet, az alap widgetes koncepció sem rossz ötlet + a menü sem.
    kopicschness: miért mi baja volt az SGS-ednek?

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák