Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz vadászcsiga #35861 üzenetére

    a cserének semmi köze az adroidhoz, illetve az pont, hogy hátráltatott a cserében, korábban is írtam már, hogy s4 kellene, csak az problémás - röcögős - első firmware miatt hiába futottam neki többször is korábban, sosem hoztam el, azért lett a z, de most végre eljött az idő.
    kell nekem ez a sokkal jobb kijelzős akkumulátoros üzemidő, at i4s nem tudott ennyit, pedig azt jónak tartottam, de a z pláne elmaradt.
    direkt visszanéztem, a 16 év mobilozás alatt ez a második alkalom, hogy 3 hónap után cserélek, az előző a samsung v200 típussal történt meg, az nem bírtam tovább használni, és a páromnak adtam, mert neki tetszett, szóval nem jellemző, a 24 telefon 16 év alatt, szerintem nem annyira vészes, pláne ha azt is nézem, hogy volt benne több 16 - 17 hónapos kihordási intervallum is, bár az még symbian alatt, n95 8gb meg ilyenek. mostanság az i4s bírta legtovább a maga 13 hónapjával, kellett volna egy - számomra - normális i5, és talán azzal is kihúztam volna addig, de az iphone meg a csak 12 hónap gari miatt is feletős számomra, hogy hosszabb távra is gondolkodja benne.
    a rendszer nekem mindegy, android alatt sem teszek többet szoftverezés tekintetében, mint ios alatt történt, felhúzom a friss gyártói verziókat, és ennyi!

    r3dsnake; a tablet nekem nem jön be, akkor már inkább egy nagyobb telefon, mert a 4s például tényleg nagyítós a mobilinternetezéshez, de annyi eszközt nem mindig vihet magával az ember, van egy 5" telefon, meg egy 14" noti, és ennyi, a kettő között számomra nincs lépcső.

    ; nem húztam le a nexus 4 típust, csak azt írtam, hogy már ne, jönnek a stock csúcstelefonok, s4, one...stb, érdemes lehet kivárni, i5 után inkább talán már ezek, mint a nexus 4.
    sok problémát írnak a nexus 4 esetén is, én - bár nem sokat volt a kezemben - csak a gyenge akkumulátoros üzemidőt tudnám felróni annak is, a z szintjén mozog, pedig nem is full hd a kijelzője...stb.

Új hozzászólás Aktív témák