Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Blaise #18469 üzenetére

    Nekem van.
    Befizetsz 25 eurót, utána az iTunes végignyalja a zenegyűjteményedet, és összepárosítja a boltban található zenékkel. (Nem tudom pontosan hogyan működik a dolog, nálam olyan zenéket megtalált, amikre nem is gondoltam volna - pl. Hofi, de mondjuk egy Pink Floyd - Dark Side of the Moon albumot csak kb. 60%-ban tudott beazonosítani.)

    A zenéket "matched"-ként jelöli meg, ha azoknak megtalálta az iTunes Store-ban a megfelelőjét, ebben az esetben azokból ha szeretnéd, le tudsz tölteni 256kbps-es AAC fájlokat. (Automatikusn nem cserél ki semmit a zenekönyvtáradban.) Azokat a zenéket pedig, amiket nem tudott beazonosítani feltölti a felhőbe, ahonnan később újra letöltheted Apple készülékeidre.

    Ha lejár az egy év és nem újítod meg, akkor nem tudod a felhőből letölteni az oda feltöltött zenéidet, de a gépeden levő zenék természetesen megmaradnak (azok is, amiket "matched" zeneként a store-ból töltöttél le, de újakat azokból sem tudsz leszedni).

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák