Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz ittakary #163386 üzenetére

    Most 3 érdekes droidos készülék van a piacon, a OP6, P20 Pro, meg a Note 9.

    OP6 jóval olcsóbb, cserébe alig gyengébb a kamera és az üzemidő mint a másik kettőnél, kijelzőben meg egyenesen jobb, mint a huawei, de a samunál persze gyengébb. sebességre meg első, viszont fapados. Note 9 legdrágább, de a legerősebb, neki a legkiegyensúlyozottabb a kamerája, üzemidőben pedig talán még a huaweinél is picit jobb. A p 20 pro meg alapvetően nagyon jó készülék, de picit rosszabb összességében a kamera is, meg az üzemidő mint a samunál, gyengébb is, ráadásul elég sok gond van márkával mostanában, csalnak a képekkel, csalnak a teszteken, kopizzák az iPhone-t, meg balhé van van az emui-val is, lásd vlc balhé, plusz valamelyik topikban olvastam, hogy egyre több alkalmazás szól, hogy tedd rá a lakatot huawei telefonon, vagy kisöpri a memóriából a pics_ba.

    Szóval Note 9 és OP6 amivel én is szemezek, de most megvárom az új iPhone-t is.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz ittakary #163386 üzenetére

    Engem mindig a Samsung S és Note széria tud kicsit eltántorítani minden megjelenéskor, de az a baj, hogy úgy hogy próbáltam is már S8-at, szerintem ugyanaz lenne, mint az EMUI-val, nagyon hamar ráunnék. Meg kicsit bonyolult is volt a kezelése, bár lehet szimplán csak elszoktam az Androidtól. A másik pedig, hogy nem tudom a Samsungnak milyen a támogatottsága, általában hány főverziót kapnak meg az S és Note mobilok?

    Az OP6 most egyébként tényleg figyelemreméltó, végre nem egy 100% iPhone-copy OnePlus és mellette tényleg egész jó mobilnak tűnik. Viszont biztosan nem vennék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák