Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz #162100 üzenetére

    Nagy ívben leszarom az videókat, a saját tapasztalatom az, amit írtam. Minden telefont ugyanúgy és ugyanazokat az appokat, stb. használom, és a Note fele annyit tud üzemidőben, mint az X. Ennyit erről. Sajnálom egyébként, mert baromi jó telefon a Note 8, szerettem is, de akkora gáz volt az, hogy hiába nyomtam 100%-ra, mire beértem dolgozni, már 70%körül volt, pedig neteztem/zenét hallgattam csak 40-50 percet, amíg beértem a munkahelyre. Aztán alig értem hozzá, akkor is merült IDLE-ben ezerrel, és 40%-al indultam haza a munkahelyről, vagy annyival sem. Ha olyan napom volt,hogy többször kerestek, vagy éppen volt több skype hívásom, ha nem töltöttem a melóhelyen, akkor nem kellett már hazafelé nezetni vele, mert lemerült a p*csába. El sem tudom képzelni, milyen annak, akinek a telefon rendes munkaeszköz. Jobban jár, ha power bankon tartja.
    Az említett számok hozzávetőlegesek, a lényeget azért tükrözik.

    NFC fizetés, gyors vezetéknélküli töltést (hogy nem kellett rá baromi sokat költeni pluszban, mint iPhone esetében (igaz, ott nekem nem is kell, nem tudom annyit használni,hogy lemerüljön estére), jack csatlakozót nagyon szerettem rajta. Az akku volt ott a deal breaker, meg a szoft frissítés.

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz #162100 üzenetére

    Igazából nem sokat érnek ezek a tesztek. Legfeljebb valami támpontot adhatnak úgy is az adott személy felhasználási szokásai döntenek róla mit bír. Persze nem fogja a végtelenségig, de elég jól be lehet határolni. :D

    [ Szerkesztve ]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Új hozzászólás Aktív témák