Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz NathanCullen #12424 üzenetére

    Én pont Karácsonykor gondolkodtam nagyban konzol vásárlásán, aztán végülis szüleim azt mondták,h konzolt ne, inkább drágábban egy gépet, de a konzolnak elég sok előnye van a géppel szemben....
    -gépet valószínűleg nem fogod TV-re kötni és úgy játszani, így kisebb képernyőn kell játszanod...
    -mostmár egyre több játék jelenik meg PC-re késéssel, tehát akár 3 hónapot is várhatsz rá,h megjelenjen a konzolos megjelenés után,ha egyáltalán megjelenik
    -PC-n nem lehet 2-en játszani a konzollal ellentétben
    -konzolt nem kell minimum 2 évente cserélgetni, elég akkor,ha megjelenik az új modell, ami minimum 6-7 év....
    -FIFA és autós játékok kontrollerel sokkal élvezetesebbek, bár az már géphez is beszerezhető

    És még sorolhatnám az előnyöket, bár nyilván vannak hátrányai is :))

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

  • joey04

    titán

    válasz NathanCullen #12424 üzenetére

    Érdekes, nekem is az lenne a legegyszerűbb, ha vennék egy konzolt, meg egy iMacet. De próbálgatom a kontrolleres irányítást, és egyszerűen nem megy. Igaz, játékfüggő. Fifát pl csak kontrollerrel tudom értelmesen iránytani. A legtöbb autós játéknál is legalább olyan jó. De pl az f1 2011-ben több, mint 2 mp-cel szarabb időket tudok csak hozni, mint billentyűzettel. A Max Payne 3, vagy bármi hasonló meg szimplán játszhatatlan számomra kontrollerrel, csakúgy, mint az FPS-ek. Pedig hozzá kéne szoknom. Nincs nv balfaszkodás, driver szopás, meg 8 millió regisztráció, stb, stb. berakom a lemezt, és megy. Ez az elv tetszik nekem.

    PS3 elvileg kezel billt meg egeret, de nem nagyon vannak elterjedve ezek a dolgok, meg aztán ha konzolra váltok, akkor meg kéne tanulni a kontrolleres irányítást...
    meg inkább box kéne, Sony bénázásaiból sem kérek...

Új hozzászólás Aktív témák