Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz nord_ #235016 üzenetére

    Érdekes amiket írtál (mar-már) nálam is megtanulta, de vannak dolgok amiket egyszerűen képtelen. Pl van a névjegyzékemben Ben nevű ember, ezért ha azt írom a telefon például, hogy "az iphone 7-ben ez így meg úgy" akkor az állandóan, de állandóan 7-Ben akar lenni. Sose írtam le azt hiszem, hogy Ben a telefonon, viszont több százszor kijavítottam már a -ben-t, mégse hajlandó ezt az egyet megtanulni. Már ott tartok hogy átnevezem az illetőt ßen-re vagy valami ilyesmi, csak ne adja már be azt a javítást (az ábécésorrendet mondjuk bukom).

    Sungoo:
    "Nekem nem működik így. Beírom a rossz szót, space, majd vissza nyíl, és akkor dobja fel a helyes szót, amire rá kell tapizni. Valamit kell még állítanom?"
    Igen ez nálam is létezik. Bizonyos szavaknál ezt csinálja. Általában akkor ha felad több lehetőséget is, akár 3-at. Bár nem tudom, hogy miért nem lehet mondjuk a leggyakoribbat választani, és miért van így bizonyos szavaknál, más szavaknál meg amúgy.

    CharlieDrop
    "nekem az a bajom, hogy sokszor a jól leírt szót kicseréli valami rosszra. Általában a toldalékokkal nem bír, vagy amikor vagy 3 szóra cseréli ki, akkor vissza sem tudom rakni amit beírtam."
    Vagy összetett szavaknál. Nekem egyszer egy munkaanyagban kicserélt valamit (már sajnos nem emlékszem hogy mit) "cápatámadás"-ra. Egy ideiég még a screencapture is megvolt, direkt beírtam még egyszer és elmentettem. Mondanom sem kell, nem tengerbiológus vagyok, az anyagnak köze se volt a cápákhoz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák