Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@te

    senior tag

    válasz urban racer #21578 üzenetére

    facebookozni tudsz a safariból is. viber kilőve. amúgy sem működnek az értesítések 3g-n még a korábbi verzóval sem. többi megy.

    így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

  • Maxximus

    őstag

    válasz urban racer #21578 üzenetére

    15-ért vettem, ebayről rendeltem új akksit meg fóliát, így van 17be
    Nekem nem is lenne igényem többre, nem akarok játszani, stb, csak: telefonálni, sms, net, facebook, viber, néha kis zene..

    Hali.
    Én az android világából jöttem át kicsit körül nézni miért olyan nagyon dicsért az IOS (azért megvan az S3-am is)....ez az első hozzá szólásom itt, szóval...
    Szerintem ha csak chat kell javaslom az "IMO Messanger"-t ,tudja a FB,Gtalk,MSN,Skype fiókokat kezelni és lehet fut IOS 4.3-tól.
    Nagyon furcsa ez IOS android után....de eldöntöttem adok pár hetet mindenképpen, mert úgy nem lehet véleményt alkotni, hogy az ember nem ismeri meg.
    Apple ID, Itune,g-mail levelezés (kontaktokat még nem mertem szinkronizálni google fiókból ahhoz még olvasok el ne csesszem), androidból jól ismert app-ok (viber,skype,tune in, Chrome, IMO, DroopBox, Fb, Youtube, stb) már megvannak...lassan megy a belakás.
    Találtam egy progit amivel könnyen fel dobom az mp3-akat wifin keresztül gépről telefonra EZMP3 Player, nagyon fafa, nagyon nem szimpi az ITune-s kötöttségek.
    Ami nagyon hiányzik az a rolóban a gyors kapcsolók. (tudom olvastam a BSS Settingről a Cydiaról, de az enyém nem Jb-s) Esetleg tudnátok ajánlani valamilyen progit még ha fizetős is.
    UI.: Az nagyon nem volt szimpi, hogy csak akkor enged az APP Store-ba ha rögtön kártyával regisztrálok. Hideg ráz az ilyen vér profizmustól,hogyan húzzák az embert minél jobban....mind1,meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

    Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Új hozzászólás Aktív témák