Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz Ragnar95 #110861 üzenetére

    Ja hogy én vezetem az embereket félre! ;) Meg ez 2 szám kivonását nem nagyon értem, de tudom te tényleg jobban tudod hiszen te ott voltál velem...:D Ez így akkor lenne igaz amiről most beszélsz ha mellettem ültél volna, de mi van, hasadra ütsz ez nem úgy volt, és ezt állítod, én vagyok a hülye...:D Ez már nekem kínos amúgy, én érzem magam kellemetlenül miattad egy szakmai topikban. Így ha kérhetem fejezd be, és ne hozd magad még kellemetlenebb helyzetbe. Az meg hogy 100%-os ezt így senki se kérdezte és írta, lehet 95%, itt arról van szó hogy hozzávetőlegesen reális az adott képen lévő érték. Szóval ha az megnyugtat legyen ~95%...;)

    Az a baj már sokszor voltál látnok, mindent tudó, mindent átélt, mindenhez értő, csak mikor felvilágosítottak még se úgy van ahogy gondolod hallgattál. Jobb lenne most is így tennél, de ha valóban látnoki képességeid vannak, és megcáfolod az én használati időmet akkor foglalkozz jóslással. Ha hiteles vagy ebben a szakterületben jól lehet vele keresni...;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák