Új hozzászólás Aktív témák

  • xors

    senior tag

    Összeállítottam egy útvonalat google maps -el számítógépen, és szeretnék ezen az útvonalon menni majd kocsival, úgy hogy a google maps irányít. Ugye ehhez az útvonalhoz tartozik egy link amit elmentve számítógépről újból meg tudom nézni. A kérdés, hogy ezt mobilra hogy tudnám átvinni, úgy hogy a google maps navigáljon is nekem. (ha safariban megnyitom a linket, akkor bejön a google maps mobil oldala, látom a térképet, meg a lépéseket, de navigálni nem tud.) Valaki csinált már ilyet, úgy hogy működött is? Jó lenne az előre megtervezett útvonalon menni, nem azon amin a gps szerint jó... (esetleg tudtok olyan gps programot, amiben lehet előre saját útvonalat tervezni?)

    Szerk: Chrome-ból sikeresen megnyitottam, csak nem az én általam készített útvonalat látom, hanem a google újra tervezi az egészet, és az alkalmazásban ugye már nem tudom szerkeszteni... úgylátszik ez így nem akar működni, pedig hasznos lenne..:/
    a kérdés végül annyi: tudtok olyan gps programot, amiben lehet előre saját útvonalat tervezni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák