Új hozzászólás Aktív témák

  • Hardver Arc

    senior tag

    Hali!
    Szeretnèk vásárolni iphone 4s telefont tmobilnál havi 7000ft lenne... remèlem megváltás lesz huawei y300 rol váltani.. megnyomom a home gombot ès 5másodperc mulva villanak fel az ikonok xd..

    Nos az a kèrdèsem hogy a 7.1 iosal jobb lett az aksi?? csak mert olvasom hogy vannak gondok az aksinál èrdekes modon valakinek pozitivan valakinek negativan ès a tmobilnál 7.0 verzioba hozzom ki megèrie majd hogy frisítsek?

    az a vicc hogy lehet az android hibája de a huawei is naponta kell töltenem pedig átlagos felhasználo vagyok.. zene halgatás naponta 2-3 ora meg 3g netezès kb 4-5 ora.. facebook chat napi 2-3 ora kb.. telefonálás napi 1-2 ora jáccani nem szoktam... szerintem ez igen szerèny felhasználás mègis minden este töltőn vègzi :/

    iphone 5-öt meg nem tudom venni mert nincs havi 15000-rem rá..
    egy iphone 4s pedig mindenkèpp megakarom venni mert mindig is nagyon teccet az iphone.. meg így is havi szinten mozaik s csomagba 3200 de mindig tul dumálom plussz havi 1200ft a kèszülèk törlesztőm vagyis havi 8-10000ft ot fizetek a telekomnak akkor már mèrt ne hozzam ki az iphone 4s? annyi változna hogy mozaik s-be hoznám ki havi 5000ft pluszz 2000, a havi tőrlesztő vagyis össz 7000 lenne.. azt az ötezret most is lebeszèlem havi szinten..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák