Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz #35104512 #6023 üzenetére

    Nézd, nagyon egyszerűek az okok. Mivel egy, a mi országunkban hivatalosan javíthatatlan, csupán egy év gyári garanciával rendelkező telefonról beszélünk, így minden lehetőséget meg kell ragadni. 2 évvel ezelőtt júliusban egy igen zavaró buborék keletkezett a 3G-m üvege alatt. 1 hónappal a gari lejárata után történt, a T-nél nagy ívben szartak az egészbe, 60 ezerért "javítható" lett volna. Óriási szerencsémre egy Apple Store-ban ingyen kicserélték az üveget az USA-ban méltányossági alapon, mert nem rég járt le a garim, és mert épp ott voltam. Tehát figyelembe véve a javítási lehetőségeket, költségeket, garanciális időt, szerintem teljesen ésszerű, hogy az ember, ha talál egy okot, és van rá lehetősége, akkor kicserélteti. Én se nem szeretnék remegni a következő készülékváltásig, se nem szeretném gagyi eBay-es vackokból megjavittatni a telefonom. Ha viszont lejár a garid, és tegyük fel, csupán a némítógomb romlik el, az is 60 ezerbe fog fájni, mert teljes csere történik. Ugyanúgy, mintha ripityára törnéd a telefont. Én vigyázok rá, nem töröm össze, de ha lejár a gari, kiszolgáltatottá válok.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák