Új hozzászólás Aktív témák

  • Kurzuh

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kéne egy kis segítség! iPhone 3G, 06.15.00 baseband
    Ma úgy döntöttem, hogy az egész telefont újra telepítem. Snowbreeze programot használok amivel olyan IPSW fájlt hozok létre ami nem nézi a basebandot. Fél éve ez van, sose volt gond. Ahogy ma újra akartam telepíteni, akárhányszor Shift+visszatöltésre kattolok majd kiválasztom az IPSW-t 1604es hibát ír ki. Régen sose kellett DFU módba tennem, csak az elején. Jelenleg olyan jön ki, hogy ha bekapcsolom, hogy alma logó majd nem sokkal mutatja, hogy csatlakoztassam az iTunes-hoz. Kikapcsolom majd DFU módba tenném, ekkor nem jön be alma logó, de DFU módba elvileg be megy, mert Snowbreeze azt írja, na meg semmire semmit nem reagál csak fekete képernyő. DE ezután is ki írja a hibát... hát most mit tegyek??? DFU módból úgy tudom kiszedni, hogy megkérem iTunes-t, hogy újratöltést csak ugye baseband miatt fél úton abba hagyja hibával. Ekkor kezdhető előről, sose volt ilyen és nem értem. Valaki segítsen, mert nincs más telefonom és muszáj használnom. Jelenleg most úgy van a telefon, hogy mutatja, hogy csatlakoztassam iTunes-hoz. iTunes észlei, visszatöltési lehetőség van, semmi más. Kérlek segítsetek!!!
    Egyszóval beragadt Recovery (kéri a telefon, hogy csatlakoztassam iTuneshoz) módba, így DFU módba se tudom betenni, amivel tudnék restoret csinálni. Ekkor mi a teendő? Próbáltam programmal kivenni recoveryből, meg is tette, de utána telefon magától vissza ment recoverybe. Végül arra jutottam, hogy az a kérdésem: Hogyan lehet DFU módba tenni, ha közbe recovery módba van, amiből nem tudok kilépni, mert a telefon üres, nincs rá telepítve jelenleg semmi?? Ezt tudtam leszűrni.

Új hozzászólás Aktív témák