Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    Sziasztok. Alábbiban kérném a segítségetek. Mielőtt elvittem a szervizbe i4s-t kb 2hete volt csináltam ugye egy biztonsági mentést, iTunes-ba, Na tegnap visszakaptam ,jövök fel asztali gépre mert amiről mentettem le adatokat(notebook), azt elpasszoltam ph-n. Tehát van ilyen alap asztali gép, felteszem iTunes-t ,minden rendben zajlott, De! biztonság mentés, icloudból sehol semmi. Lehet hogy amit elpasszoltam notit, nem icloudba mentettem, hanem gépre? Mert az iphoneon nézem, beállítások->icloud->Tárolás és biztonsági mentés,és itt a tárhely kezelés menüpont alatt ott van hogy iPhone(ez az iphone), 352,2mb. És ez február 10.-én lett,lementve mert írta. Na most ezt vissza lehet valahogy állítani, mert ott van hogy 352,2mb de sehol semmi opció,hogy vissza lehetne állítani vagy valami. Elképzelhető,hogy a laptopon anno, nem icloudba mentettem hanem gépre? És ezért?Ha igen, amit sejtek sajnos, odavesztek képeim, zenéim, és névjegyeim(mondjuk ezt tudom pótolni). Lehet hogy képeim nagy részét is tudom pótolni,tehát nincs minden veszve de akkor is idegesítő. :S
    :R :R

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák