Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Stauffenberg #304105 üzenetére

    Ha valami nem érdekel, nem akarsz hozzászólni, görgess tovább.

    De továbbra is féélreérted. Vagyis az én bajomat biztosan, ez jön le a kommentből. Engem aztán nem zavar ha negatív véleményed van valamiről, csak pont ez az, hogy elvész a lényegi infó, vagy már nem is alakul ki érdemi beszélgetés semmiről, mert rögtön ez megy. Szóval nem megoldás a görgess tovább, pont ez a baj, hogy ez teszi ki a topik tartalmát. a telekomos fehér i15 sem érdekes, de nem visz el napi 50-100 kommentet mint néha a viták (kivétel a megjelenés időszaka, de az meg évente egyszer van). Én általában csak olvasó vagyok, mert sokkal okosabb és hozzáértőbb emberek vannak a topikban, nincs mihez hozzászólni, tudok tanulni így is, ha kérdésem van akkor google, és topikban keresés választ szokott adni, de ahogy mondtam, már ezekkel a vitákkal van tele az egész topik.

    Aszpirin: Mindegy mennyi ideje használsz iOS-t, a hiszti kerülése nem a droidról váltóknak "szabály", csak náluk jön elő fokozottan.

    btw amikor megjelent az ios 7 én fele annyit fikát nyomtam hogy mi ez az undormány, aztán miket kaptam :) Ahhoz képest itt még jól tűrik. :D
    De váltottam is droidra átmenetileg, ameddig nem rakták rendbe azt az ótvar grafikát, plusz jó szokás szerint szépen elkezdték másolni a flat dizájnt a droidos gyártók, szóval akkor meg minek maradjak ott ha ez is csúnya, az is csúnya, de ezt jobban szeretem. :D

Új hozzászólás Aktív témák