Új hozzászólás Aktív témák

  • B.Ricsike

    őstag

    válasz herdsman12 #196035 üzenetére

    Persze, a papír+ceruza nem fog kimenni a divatból egy jó darabig!
    Csak az sokszor elveszik, elkallódik, ráborul a kávé stb stb.
    Nem nagy kunszt kisebb dolgokra írni vagy rajzolni, sokszor mi is egy kis noteszbe írjuk ha nincs nálunk nagyobb füzet vagy otthon vagyunk, vagy improvizálni kell stb stb. Sokszor van olyan helyzet, ahol nincs más az embernél, csak a telefonja. Na most, innentől adott a dolog, illetve egyszerűbb.
    Sőt, már a 2. olyan műszaki ellenőrrel találkoztam, aki Note-ot használ, és csomópontokat rajzol a helyszínen, illetve rögtön tud pl. egy műszaki rajzon vagy konszignáción szerkeszteni, bekarikázni, mellé írni bármi infót, megjegyzést stb stb.
    Tehát az életnek számos olyan területe van, ahol nagyon hasznos tudna lenni. (De szerintem ezt az Apple is tudja, csak még nem találták ki, hogy hogy legyenek mások mint a többiek, mégis ugyanolyan hatékonyak!)

    Na mindegy, jövő ősszel már okosabbak leszünk! Én csak bízom a legjobbakban!

    lugosi: "(csak ott várom a megváltást egy normális iPad-ra írt OS-el, ami közelebb van a MacOS-hez, mint az iOS-hez"

    Nem tartom valószínűnek, hogy lesz ilyen.

    Egy tökéletes világban lenne..... de tudom hogy ez nem az, csak olykor álmodozom néha erről. Bár szerintem errefelé tendálunk. A Tab lesz az új notebook. És mellé mindenki vesz billentyűzetet, és egeret ha akar.

Új hozzászólás Aktív témák