Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Dragon

    addikt

    Hali all!

    Egy olyan problémám lenne, miszerint fater telefonja nagyon, de tényleg nagyon hamar lemerül. A probléma oka ismeretlen. Beálítottam neki minden olyan funkciót a telón ami szívhatja az akksit, pl. helymeghatározásos dolgok, háttérben futó frissítések stb, több ilyen postot is elolvastam már az akksi idő növelése érdekében, tehát ezzel nem lehet(ne) probléma. Viszont mégis merül a telefon. Ugyenezen a beállításon van nekem is a telefonom és nekem nem merül annyira, igazából teljesen normálisan merül. Példának okáért tegnap este 6 körül ránéztem a telójára és 67%-on volt, nem nyúlt hozzá, este fél 9 körül már valahogy 40% körül volt vagy alatta, pedig nem is nyomkodta, a helymeghatározás nem mutatta a kis ikonját.

    Van-e vagy volt-e esetleg másnak is ilyen gondja a telefonnal (iphone 7 128gb, most már ios 11.3, de a 11.2.6-on is csinálta ezt). Az akksi 94%-os, nekem 92%, tehát az sem lehet gond. Mit próbáljak meg a telefonon? Én egy beállításokon belüli teljes resetet gondoltam, beállításokkal és mindennel együtt, de ha valakinek van más/jobb ötlete akkor szívesen hallgatom!

    Hálás köszönet!:R

Új hozzászólás Aktív témák