Új hozzászólás Aktív témák

  • bluekoli

    tag

    Megváltoztattam az iTunes mentések alapértelmezett helyét egy szimbolius link létrehozásával, ami a régi helyről az új helyre mutat (leirás itt). Ez önmagában jól is működött, az új mentést már az új helyre mentette. Amikor azonban elkezdtem a telefont ebből a mentésből visszaállitani, egyszer csak elfogyott a hely a meghajtón... Kiderült, hogy az iTunes valamiért a meglévő restore mappát fogta és a visszaállátás közben elkezdte lemásolni az eredeti "mellé", ugyanazon a mappanéven csak az aktuális dátumot (és talán időt?) a mappa neve mögé biggyesztve. Namost ez egy nagyobbacska restorenál azért ez probléma, mert ezek szerint a visszaállűtáshoz kell még egyszer annyi szabad hely a meghajtón mint a mentés maga. Ez azzal függ össze, hogy megváltoztattam a mentés helyét vagy valami mással?
    A visszaállitás után egyébként töröltem az újonnan létrehozott mappát és a régi mentést továbbra is látja az iTunes.

    Más: iPhone-t használok évek óta nagy, bár a legutóbbi időkben kissé kopó lelkesedéssel. Az iTunes-t már eddig is nagyon utáltam, ez viszont kimondottan egy vicc, hogy ha meg akarom változtatni a mentések helyét, akkor parancssori szinten kelljen szimbolikus linkekkel "bajlódni". Melyik "átlagos" felhasználónak van ilyesmire ideje, kedve, türelme utánajárni?

Új hozzászólás Aktív témák