Új hozzászólás Aktív témák

  • Litta08

    csendes tag

    válasz -Ben- #156897 üzenetére

    Nekem alapjáraton nincs bajom a Messengerrel (bár mint sokaknál, ez a Napom hülyeség már nálam is kiverte a biztosítékot, remélem hamarosan legalább elrejteni lesz lehetőség), de azért hagyhatna kicsivel több "privát szférát" az embernek. Egy kijelentkezés opció tényleg nagyon hasznos lenne, hiszen baromi idegesítő, mikor az ember csak gyorsan pár percre felmegy a netre, hogy megkeressen egy telefonszámot vagy címet a térképen, és máris jönnek az üzenetek. :((( Aztán meg a kérdések, hogy: de hát láttam, hogy megkaptad, meg hogy fenn voltál, miért nem válaszoltál?? :Y Meg amikor mondjuk vezetsz, megy a Waze, és közben is jönnek az üzik.... Egyesek nem fogják fel, hogy nem mindenkinek az az élete, hogy amint online lesz, már nézi is a Facebookot. Jó, persze tudom, hogy akár le is lehetne törölni, de az a helyzet, hogy azért én is használom telefonon is, csak jó lenne, ha én tudnám eldönteni, hogy mikor mutasson elérhetőnek. Ilyen formán a Chat kikapcsolása funkció sem ér sokat, valami tényleges rejtett mód kellene.

    Na mindegy, remélem valamikor lesz majd erre lehetőség az iPhone-okon is. :))

Új hozzászólás Aktív témák