Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz #91166208 #153754 üzenetére

    Abszolút érdemes. A szerintem egyetlen használható és hasznos feature benne a "Junk" fül, itt azt tudod vele elindítani, hogy a telefon törölje a különböző appok cachelt file-jait, amit egyébként az oprendszernek kellene automatikusan megtennie, de a valóságban az én tapasztalatom szerint ezt kevesebbszer működik, mint ahányszor igen.
    Korábban másik módszer erre az volt, hogy az itunes-ból kölcsönöztünk egy olyan filmet, ami a szabad tárhely mérete miatt biztosan nem fért a telefonra, ez is beindította az ios ezen funckióját, hogy törölte az ideiglenes file-okat, de egy ideje megváltoztatták a rendszert annyiban, hogy most már akkor is levonja a kölcsönzés díját, ha nem fér rá a telefonra az adott film. Szóval szerintem mivel ingyenes az app, és van kifejezetten hasznos funkciója, én azt mondom, hogy érdemes leszedni.
    Semmilyen más funkcióját nem használom soha, se az akkutöltéssel kapcsolatos, se a ram boost funkciót, csak a szemét kitörlésére használom, de arra megelégedéssel.

Új hozzászólás Aktív témák