Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galaxys80

    veterán

    válasz Rage47 #30588 üzenetére

    Néhány apró kérdésem lenne: :)

    - 6.3 GB lett az elkészült film mérete, de a fotótárba mentés után 5.9 lett? Mi miatt csökkenhetett le vajon?
    - Ki lehet valahogy a klippek közötti animációkat törölni egyszerre vagy csak egyesével?
    - A feliratozást meg lehet úgy csinálni, hogy csak egy-egy klipp legelején néhány másodpercig látszódjon vagy csak az egész klippre teszi rá?
    - És végül, hogyan lehet az elkészült filmet felhőbe ( google drive, icloud drive stb) menteni, ha kevés lenne a tárhely a telefonon?
    Próbálkoztam az icloud drive-al. A fájlok appban láttam is, hogy elkezdte feltölteni, de időről-időre mindig újrakezdte és sosem végzett. Tehát eljutott 1.5 Gb-ig, majd megint elölről kezdte.
    Google drive-al nem vártam sokáig, de ott meg nem is láttam, hogy mennyinél állna.

    Egyik sem égető probléma, de a jövőben szeretném többet használni és szeretnék képbe kerülni.
    A mostani filmemet egyébként sikerült lementenem, úgy hogy mindent töröltem a telefonról és lett elegendő hely. De nyilván ezt nem szeretném minden alkalommal eljátszani.

Új hozzászólás Aktív témák