Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz bigdady #10774 üzenetére

    Felmész a freemyapps.com-ra mobilról, telepíted a felajánlott profilt és használhatod is egyből, ha van US accod :K
    DanielK: én sem fotózok olyan sokat, csak eseményeken, így nekem bőven elég,h Fotostreammel megvan minden képem legalább 3 helyen, de én kezelem a családi fotókat is, amiből viszont elég sok van, kb 2-300GB...Nem használom én sem az Everpixet, mert én nem szoktam visszanézegetni a képeket túl gyakran, meg annyira nem fogott meg, amikor hallottam róla, de most így jobban megismerve sokkal jobb megoldás lett volna, mint bármi más a HDD-s backup mellé, h a család többi tagja nézegethesse könnyebben a képeket és ne kelljen hozzá a gépet bekapcsolni + külső vinyót rákötni, hanem pl iPadről tudják nézni...Amúgy nekem is csomószor volt már,h kerestem egy bizonyos képet és nem emlékeztem rá,h mikor készült pontosan, így eltartott egy ideig megtalálni a mappát között...Amúgy nálunk pl nyaralásokon simán készül 1000-1200kép, szóval máris megvan az évi 2000 nagyrésze csak ott, de síeléseken is szokott készülni legalább 100-200, ezen kívül azért még van pár esemény az évben, amikor készül 1 nap alatt 50 fotó kb...

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák